Tasarım Forum

Tasarım Forum (http://www.tasarimforum.net/)
-   ThemeForest (http://www.tasarimforum.net/themeforest/)
-   -   Themeforest Wordpress, HTML ve PSD Tema Satışı Nasıl Yapılır? (http://www.tasarimforum.net/themeforest/2250-themeforest-wordpress-html-ve-psd-tema-satisi-nasil-yapilir.html)

TasarımForum 05-01-2015 11:26 AM

Themeforest Wordpress, HTML ve PSD Tema Satışı Nasıl Yapılır?
 
Bu kursta dünyanın en büyük tema marketi olan Themeforest üzerinde tasarladığınız Photoshop (PSD), HTML yada Wordpress temanızı nasıl satışa çıkartabileceğiniz ile ilgili önemli bilgiler ve püf noktaları anlatılmaktadır.
Giriş seviyesinde Photoshop tasarımlarınızın nasıl tasarlanması, HTML tasarımlarınızın nasıl kodlanması ve Wordpress temalarınızın hangi özelliklerde olması detaylıca anlatılmaktır.
Kursun son kısmında ise, yayına hazır hale gelen tasarımlarınız için nasıl yardım dosyası oluşturmanız gerektiği ile ilgili önemli bilgiler elde edeceksiniz. Themeforest'in temanızı hangi şartlar ve koşullarda red edebileceğini, red edilmemesi için neler yapmanız gerektiğini tecrübe edineceksiniz.
Yayınlanan temanızın satışını artıracak ip üçları, pazar içinde reklam alanlarını, müşterilerin themeforest üzerinde sizi takip ederek müşteri sayınızı nasıl artıracağınız ile ilgili hayati bilgiler öğreneceksiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

uzmankod 02-02-2018 11:18 PM

artık satın alınamıyor diye bir uyarı çıkıyor

ben satış için tema gereksinimlerini öğrenmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz


Tüm Zamanlar GMT Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 12:13 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0