Tasarım Forum

Bülent Ersoy: Arap atı gibiyim maşallah

Bursa’da bir güzellik merkezi açılışı öncesi gazetecilerle sohbet eden Bülent Ersoy, keyifli haliyle dikkat çekti. Güzellik merkezinin açılışını …

  • 25 Ocak 2022
  • 89.565 kez görüntülendi.
Bülent Ersoy: Arap atı gibiyim maşallah

Bursa’da bir güzellik merkezi açılışı öncesi gazetecilerle sohbet eden Bülent Ersoy, keyifli haliyle dikkat çekti. Güzellik merkezinin açılışını yapan Ersoy’u mehteran takımı karşıladı.

Kurdeleyi şarkıcı Altay ve Sevim Alan ile birlikte kesen Ersoy, mehteran takımı şefine, “İnşallah bana çaldığınız için Hakkari’ye sürülmezsiniz” dedi.

Diva, “Aralıksız durmadan Türkiye’nin çeşitli şehirlerine dolaşıyorum Yüce Allah’ıma şükür ki 50 senedir olduğu gibi yine tüm konserlerim kapalı gişe olarak geçmekte. Arap atı gibiyim maşallah” dedi.

‘CANLI YAYINA SARHOŞ ÇIKTI’ İDDİASI

‘Benzemez Kimse Bize’ programında Diva’nın konuşması ve davranışları sosyal medyada gündem olmuştu. Bazı sosyal medya kullanıcıları, Bülent Ersoy’un canlı yayına sarhoş çıktığı iddia etmiş, Ersoy’la ilgili kısa süre içinde çok sayıda tweet atılmıştı.

Konuya ilişkin canlı yayında açıklama yapan Bülent Ersoy, alkollü olduğu iddialarını reddetti. Ersoy, “Ağzıma yudum bir şey koymadım. Olsa zaten söylerim” ifadelerini kullanmıştı. Programın diğer sunucusu Mustafa Keser ve Yıldız Tilbe de Ersoy’un alkollü olmadığını söylemişti.

“KOVULDUK”

Öte yandan meslektaşı Yıldız Tilbe’nin konuk olduğu gecede mikrofonu açık kalan 69 yaşındaki Bülent Ersoy’un, “Son program, kovulduk” dediği duyulmuştu.

İDDİALARA YANIT VERDİ

Usta sanatçı, hakkında ortaya atılan ‘yayına alkollü çıktı’ ve ‘estetik’ iddialarına yanıt verdi: Çok heyecanlandık canlı yayın olduğu için. Muhterem izleyicilerin beğenmeleri üzerine hazırlanan bir program, ‘acaba ne diyecekler?’ heyecanı…

“En başta yaratıcı olmak, üretici olmak, yerinde saymamak ve insanlara saygılı olmak gerekir. Yorumlar hep yapıldı 50 senedir. Bazılarını haklı gördüm, bazılarını haksız…”

“TOLERE ETMEYE ÇALIŞTIM”

“Üzüntülerimi yastığıma akıttığım iki damla yaşla kimseye göstermedim, hep tolere etmeye çalıştım. Böyle bir tarzım, tavrım hayatım boyunca olmadı.”

“Bazı insanların seveni de olur, sevmeyeni de olur, sövenleri de olur. Böyle şeyin aslı astarı yok. Uzun bir koridor yürüdüm sonrasında, konuşurken kendim dahi ‘Herhalde Zeki Bey (Müren) beni çağırdı, ölüyorum’ dedim.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ