Tasarım Forum

Ezo Sunal’dan isim annesi Fatma Girik’e duygusal veda

Bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden yaklaşık 10 gündür de özel bir hastanede Covid-19’a bağlı viral pnömoni (zatürre) tedavisi gören …

  • 24 Ocak 2022
  • 1.440 kez görüntülendi.
Ezo Sunal’dan isim annesi Fatma Girik’e duygusal veda

Bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden yaklaşık 10 gündür de özel bir hastanede Covid-19’a bağlı viral pnömoni (zatürre) tedavisi gören Fatma Girik, gelişen çoklu organ yetmezliği sonucu 79 yaşında hayata veda etti.

22 yıl önce aramızdan ayrılan Kemal Sunal ile birçok projede yer alan Fatma Girik’in vefatı Sunal Ailesi’ni de birçok ünlü isim gibi üzüntüye boğdu.

Ali Sunal, yaptığı paylaşıma düştüğü; “Ah Fatma Girik babamın ortağı, çalışma, yol arkadaşı dostu dostumuz biriciğimiz, Ezo’mun isim annesi. Aldığınız künye hala Ezo’nun bileğinde. Bizim için çok değerliydiniz çok değerlisiniz ve hep çok değerli olacaksınız…” notuyla kardeşi Ezo Sunal’ın isminin nasıl konulduğunu anlattı.

Ağabeyinin ardından Girik hakkında bir paylaşım yapan Ezo Sunal, merhum oyuncunun başrolünde yer aldığı ‘Ezo Gelin’ filminin afişini paylaştı. 38 yaşındaki ünlü isim, gönderisine; şu notu düştü:

“Annem ona bakarken ‘böyle boncuk gibi mavi gözlü bir kızım olsa ve adı da Ezo olsa’ demiş Fatma Girik’e… Doğduğumda bu künyeyle hastaneye gelmiş… Künye hala bileğimde… Sokakta karşılaşmıştık yıllar önce, çok şaşırmıştı künyeyi görünce, gururla taşıyorum ismimi sayesinde… Çok değerli Fatma Girik, iyi ki geçti bu dünyadan, iyi ki tanıdık…”

Gül Sunal da dostuna, “Ezo’mun isim annesi … Sevgili dost..” sözleriyle veda etti. Kemal Sunal ve Fatma Girik, ‘Japon İşi’, ‘Kanlı Nigar’, ‘Postacı’ olmak üzere çok sayıda filmde yer almıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ